Дана стаття є продовженням теми про колісні пари, але на цей раз вона буде присвячена не загальним відомостям про колісні пари, а особливостям розрахунку на міцність колісних пар різних конструкцій. Як згадувалося у попередній статті, раніше дослідження колісних пар зводилися лише до проведення експериментів. Зараз же всі проблеми по розрахунку колісних пар вирішуються за допомогою застосування передових та ефективних CAE-програм. Глобальною задачею дослідження колісної пари являється взаємодія колеса з залізничною колією. Але у виконаній роботі було розглянуто вплив ваги напіввагона на вісь колісної пари. Задачею роботи була побудова твердотільної моделі рейки і колісної пари відповідно до креслень, взятих з «Альбому креслень візків вантажних вагонів нормальної колії залізничних доріг СРСР».
Полуофициальный блог кафедры "Теория и системы автоматизированного проектирования механизмов и машин" (ТММиСАПР) Национального технического университета "Харьковский политехнический институт" (НТУ "ХПИ")
понедельник, 4 февраля 2013 г.
пятница, 1 февраля 2013 г.
Пружно-каткові ковзуни постійного контакту
Досвід експлуатації показує, що існуюча традиційна схема спирання кузова вантажного вагона на візки не забезпечує безпечну експлуатацію вантажних вагонів, що проявляється у схильності до самозбудження коливань виляння та втрати стійкості під час руху на прямих ділянках колії і на кривих великого радіусу. Це явище негативно впливає на безпеку руху, а в деяких випадках призводить до сходу рухомого складу з рейок.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)